Onze secretariaten

 • Lokeren - 09/348.38.45
  Groendreef 31
 • Dendermonde - 052/25.87.42
  Begijnhoflaan 1
 • Hamme - 052/49.99.72
  Verbindingsstraat 66

Surf direct naar ...

aanvraag info

online inschrijven

test je kennis

elo

En we blijven onze acties nog een weekje verder zetten voor Music for Life

Voor al wie afgelopen zaterdag op wandel was in Dendermonde, het werd een sfeervolle topavond met veel licht en vuur in de hele binnenstad. CVO Leerstad opende meteen ook de fototentoonstelling “Licht en vuur” in de bibliotheek van Dendermonde.

tentoon 01   tentoon 02
Foto: Dany Van Belle     Foto: Wendy Huygens

De cursisten van het 3e jaar en de Masterclass Digitale fotografie brachten licht en vuur in beeld en stellen hun creatieve werk nu graag tentoon in de bibliotheek van Dendermonde. De foto’s blijven een maand hangen zodat iedereen de kans krijgt om een kijkje te komen nemen. Klik hier.

tentoon 03   tentoon 04
Foto: Jan Pieters  Foto: Kim Huyghe

Onze talrijke kraampjes en standjes in en rond de bibliotheek trokken die avond ook bijzonder veel kijklustigen:

 • Unieke werken van onze afdeling Tekenen en schilderen
 • Juwelen, kaarsenhouders,... van de afdeling Decoratief in de woning
 • Leuke gadgets van de afdeling Naaien
 • Ambachtelijke koekjes van de afdeling Bakken
 • Kleine bloemcreaties van de afdeling Florist
 • Verwenpakketten van de afdeling Schoonheidsverzorging
 • Lekkere winterbarbecue georganiseerd door onze afdeling Gastronomisch koken
 • Oosterse thee en koekjes van de afdelingen Turks en Arabisch

wintering f10

wintering f11

De hele opbrengst van al wat we zaterdag verkochten, gaat naar onze 3 doelen voor Music for life. Klik hier.

En we doen nog een weekje verder – tot donderdag 22 december

Zoek je nog originele theelichtjes voor je kersttafel? Een stemmig bloemstuk voor de gastvrouw? Leuke oorbellen voor je feestjurk?

De originele gadgets en hebbedingentjes die we overhebben, verkopen we nog een week langer aan onze balies te Lokeren en Dendermonde. Kom zeker langs, want ook deze opbrengst schenken we aan onze goede doelen!

wintering f2wintering f3

wintering f1wintering f4

Extra – Kerststukjes voor Music for Life

Klik hier.

Hartelijk dank

CVO Leerstad wil alle bezoekers en sympathisanten van harte danken voor hun interesse en bijdrage aan onze wintering. Onze acties waren bijzonder succesvol dankzij de enorme inzet van vele cursisten, medewerkers en leerkrachten. Van harte dank aan Romy, Karlien, Mi, Christa, Chantal, Nadine, Geert, Linda, Charlotte, Filip, Robin, Sabine, Lies, Isabelle, Sigrid, Wim, Emilie, Tom, Ann, Sylvie, Inneke, Christelle, Tanguy, Ann, Nathalie, Els, Sabine, Wim, Marc, Gerlinde, Vera en allen die stilletjes achter de schermen hebben meegeholpen.

In het bijzonder ook een woord van dank aan alle cursisten Digitale fotografie en Tekenen en schilderen voor hun prachtige creaties rond licht en vuur. Dankzij de professionele begeleiding en het intense coördinatiewerk van onze vakdocenten Pieter-Jan, Tine en Ingrid kunnen we in Leerstad verwonderd blijven kijken naar zo veel inspirerende creativiteit. Van harte proficiat met jullie prestaties, wij zijn fier op jullie!